Kurumsal SEO’ya Neden İhtiyacınız Var?

bugi-başarıya-koşuyor

Şirketiniz ya da markanızın internet sitesi için tamamen size özel şekilde belirlenen stratejiler ışığında yapılan SEO çalışması paketidir.

Kurumsal SEO'ya Neden İhtiyacınız Var

Websitenizi SEO standartlarına tam olarak uygun hale getirmek için mühendislerimiz ve SEO uzmanlarımız iç ve dış site optimizasyonu, hata düzeltme, seo uyumlu metinleri yazma hizmetlerini yerine getirir. Böylece çevrimiçi işiniz çok daha başarılı hale gelir.

Olumlu ROI

Kurumsal SEO programı çok kârlı ve faydalı bir yatırımdır. Müşteri çeken ve işinizi artıran bu yöntem için ``yatırımın geri dönüşü (ROI) `` endeksi %700 den fazladır. Kurumsal SEO programı sizi Google'da en üst sıralara götürecek güçlü ve işlevsel bir araçtır.

Geleceğinize Akıllıca Yatırım Yapın

Kurumsal SEO programının başlatılması ve yayınlanması rakiplerinizi çok geride bırakarak pazar segmentinizde lider pozisyonda olmanızı ve burada tutulmanızı sağlar.

Hızlı, Etkili ve Uzun Vadeli Sonuçlar

Kurumsal SEO programı, muhteşem bir tanıtım aracıdır. Size mümkün olan en kısa sürede maksimum sonuçlar verecektir. Potansiyel müşterileriniz için sizi görünür kılıyoruz.

Kurumsal SEO programıza hemen dahil olun. Google’da zirveye doğru yükselmeye hemen başlayın.

Kurumsal SEO Ne İçerir?

Kurumsal SEO 4

Analizler

Gelecek adımlara yönelik stratejiler oluşturmak için web sitelerinin tüm Google filtreleri için kontrolü. Mümkün olan en geniş hedef kitleyi çekecek en uygun ticari içerikli anahtar kelimelerin seçimi. Web sitesi yapı analizi ve anahtar kelimelerin dağıtımı. İlgili kelime-kombinasyonlarına uygun sayfaların seçimi. Eylemlerine karşı tam hazırlıklı olmanız için rakipleriniz hakkında bilgilerin toplanması.Websitenizi SEO standartlarına tam olarak uygun hale getirmek için mühendislerimiz ve SEO uzmanlarımız iç ve dış site optimizasyonu, hata düzeltme, seo uyumlu metinleri yazma hizmetlerini yerine getirir. Böylece çevrimiçi işiniz çok daha başarılı hale gelir.Kurumsal SEO programı çok kârlı ve faydalı bir yatırımdır. Müşteri çeken ve işinizi artıran bu yöntem için ``yatırımın geri dönüşü (ROI) `` endeksi %700 den fazladır. Kurumsal SEO programı sizi Google'da en üst sıralara götürecek güçlü ve işlevsel bir araçtır.

Kurumsal SEO 5

Dahili Optimizasyon

Aşağıdaki dahili optimizasyon adımlarının temel amacı, Google arama motorunun gerektirdiği sıralama kriterlerini karşılamak, yükselen web sitelerinin rakipleri üzerindeki avantajlarını göstermek ve ilerlemelerin önündeki engellerden kurtulmaktır. Yükseltilen anahtar kelime listesine uygun meta etiketlerin oluşturulması. Web sitesi HTML kodlarının geliştirilmesi, gerekli etiketlerin yerleştirilmesi ve geçerli arama motorunun standartlarına uygun düzenlemelerin yapılması. Alt etiketlerinin eklenmesi ve sayfaların ağırlaşmasını önlemek için düzenlemeye izin vermeyen dış bağlantıların kapatılması. SEO metinlerinin yazımı. Hata 404 ve kırık linkleri kaldırma. Yükseltilen sayfalara maksimum sayıda site içi link eklemek için bağlantılı web sitesi linklerinin değiştirilmesi. Arama motorlarında web sitesinin doğru olarak görüntülenmesi için robots.txt ve .htaccess dosyalarını düzenleme. Web sitesi sayfalarının tam olarak indekslenmesi için Site Haritası dosyasının oluşturulması. Sosyal medya işaretlerinin geliştirilmesi için web sitesine sosyal medya düğmelerinin yerleştirilmesi.

Kurumsal SEO 6

Backlink Çalışması

Web sitesi iç linklerinin analizi. Kötü ve doğal olmayan linklerin kaldırılması. Link yerleştirme alanlarının seçimi. Uygun iç linklerin oluşturulması üst sıralamalara ulaşmak için gereklidir. Sıralama yükseltme hizmetinizin etkinliğinin artırılması için konunuzla ilgili benzersiz içeriklere linkler eklenir.

Kurumsal SEO 7

Analizler

Müşteri desteği. Kişisel hizmet yöneticiniz Global SEO hizmetinizin ilerlemelerini günlük olarak izler ve her değişikliği size bildirir. Raporlama Merkezi Düzenli ve ayrıntılı analiz raporları sayesinde aldığınız hizmetin durumu konusunda sürekli olarak e-posta ya da iç bildirim sistemimiz ile bilgilendirileceksiniz.

Kurumsal SEO Nasıl Yapılır?

Kurumsal SEO Nasıl Yapılır?

Kurumsal SEO ile En Kısa Zamanda Yükseliş

Hedefleriniz için doğru planı seçin…

Yerel SEO

Şehir (YÜKSELTMENİN GEÇERLİ OLDUĞU COĞRAFİ BÖLGE)
Google′da 100 anahtar kelimeye kadar yükselme
Web sitesi hata düzeltmeleri
Dahili SEO optimizasyonu
Etkili link inşaa hizmeti
1-2 tanıtıcı web sitesi sayfası
Özel Aylık

Ulusal SEO

Ülke (YÜKSELTMENİN GEÇERLİ OLDUĞU COĞRAFİ BÖLGE)
Google′da 100 anahtar kelimeye kadar yükselme
Web sitesi hata düzeltmeleri
Dahili SEO optimizasyonu
Etkili link inşaa hizmeti
1-2 tanıtıcı web sitesi sayfası
Özel Aylık

Dünya Çapında SEO

Dünya Çapında
Google′da 100 anahtar kelimeye kadar yükselme
Web sitesi hata düzeltmeleri
Dahili SEO optimizasyonu
Etkili link inşaa hizmeti
2+ tanıtıcı web sitesi sayfası
Özel Aylık

Kurumsal SEO Programını Başlatmak İçin Son Adımı Atın

globalgruplogoaGüvenilir E-Ticaret Ortaklarımız

Global Digital Projesi içindeki finansal işlemler, e-ticaret pazarının liderlerinden olan finansal partnerlerimiz tarafından desteklenmektedir.

paytr
visa logo
mastercard-logo
troy-card
amazon-pay

Global Digital Ayrıca Banka Havalesi ve Bitcoin ödemelerini de kabul eder

Kurumsal SEO 33
Kurumsal SEO 34
Protez Saç Antalya Web Tasarım Civata Mersin Escort
ne işe yarıyor