Neden Kurumsal GDCDP?

Netflix, Amazon ve Facebook gibi veri devleri müşterilerin tercihlerini anlayarak ve hatırlayarak ihtiyaçlarını önceden tahmin ederek büyük ölçüde değer verdikleri son derece kişiselleştirilmiş satın alma deneyimleri yaratıyor. Bugün Global Digital müşterilerinizin 360° görünüşünü sağlayan kurumsal düzeyde bir müşteri veri platformu (GDCDP) ile bu sofistike işlevselliği tüm dünyada işletmelere sunuyor.

Demo İsteyin Daha Fazla Bilgi Edinin

GDCDP’nin sizin için neler yapabileceğini görün?

360-derece

360 ° müşteri görüşü

Müşteri etkileşimlerinizi cihazlar arası ve çevrimiçi mağazada yakalayın, müşterilerinin birleşik bir görünümünü oluşturun ve birinci sınıf müşteri deneyimleri sunun.

prospect

Kitlelerinize ince ayar yapın

Önceden mümkün olmayan ayrıntı düzeylerinde kitle segmentleri oluşturun ve zaman içinde segmentasyonu iyileştirmek için makine öğrenimini kullanın.

gerçek-zamanlı

Gerçek Zamanlı Katılım

Daha hedefli teklifler sunmak ve satışları artıran sonuçları daha iyi hale getirmek için bireyin geçmişinden, tercihlerinden ve davranışlarından AI / ML destekli öngörüler kullanın.

cok-kanallı-müşteri-yönetimi

Çok kanallı müşteri deneyimini kişiselleştirin

Gerçek zamanlı öngörülere dayalı kişiselleştirilmiş tekliflerle müşterileri birden fazla kanaldan (telefon, web, sosyal medya, mağazada) çekin.

çapraz-satış

Çapraz satış

AI / ML destekli kişiselleştirilmiş öneriler sunarak müşterileri elde tutma oranını artırın ve satın alma işlemi yaptıktan SONRA müşterileri etkileşime sokun ve daha fazla satın alın.

yenileme

Ürünleri veya hizmetleri iyileştirme

Müşteri tercihlerini daha iyi anlayın, yeni özelliklere veya hizmetlere öncelik verin ve çeşitli fiyatlandırma stratejilerini test edin.

Protez Saç Antalya Web Tasarım Civata Mersin Escort
ne işe yarıyor